Ubytovanie
rezervácia

Výstraha

Turistické chodníky a tiesňavy Slovenského raja sú otvorené a schodné. Uzavretá je len ferrata HZS v rokline Kyseľ. Na celom území treba rátať so zimnými podmienkami. Na turistických chodníkoch je vrstva zľadovateného snehu, na drevených rebríkoch a technických zariadeniach sa šmýka, dbajte na zvýšenú opatrnosť. Odporúčame použiť turistické mačky, príp.čakan alebo lyžiarske paličky. V Slovenskom raji je do 20 cm snehu. Stmievať sa začína už po 16:15 hod.
 
Výstraha platí do 2018-01-21 09:00:00.
Zdroj: HZS

podujatia-v-raji.png

 

V Slovenskom raji vznikla zaujímavá iniciatíva, ocenia kvalitu služieb

Array
(
  [0] => v-slovenskom-raji-vznikla-zaujimava-iniciativa-ocenia-kvalitu-sluzieb
  [1] => V Slovenskom raji vznikla zaujímavá iniciatíva, ocenia kvalitu služieb
  [2] => O kvalite služieb chcú začať hovoriť aj v Slovenskom raji. Hoci väčšina tamojších podnikateľov sa k hosťom správa korektne, nájdu sa aj výnimky. V Slovenskom raji vznikla zaujímavá iniciatíva. Titul Priateľ národného parku tam budú udeľovať tým, ktorí podnikajú v súlade s prírodou, preukázateľne využívajú domáce zdroje a turistom ponúkajú len to najzdravšie. (ta3.com)
  [3] => 

VIAC

[4] => 1 [5] => 0 [6] => 1509969809 [7] => 1509969809 [8] => 0 [9] => 0 [10] => - [11] => V Slovenskom raji vznikla zaujímavá iniciatíva, ocenia kvalitu služieb [12] => [13] => O kvalite služieb chcú začať hovoriť aj v Slovenskom raji. Hoci väčšina tamojších podnikateľov sa k hosťom správa korektne, nájdu sa aj výnimky. V Slovenskom raji vznikla zaujímavá iniciatíva. Titul Priateľ národného parku tam budú udeľovať tým, ktorí pod [14] => 0 [15] => 195 [16] => ) 1
 • -
  06.11.2017

  O kvalite služieb chcú začať hovoriť aj v Slovenskom raji. Hoci väčšina tamojších podnikateľov sa k hosťom správa korektne, nájdu sa aj výnimky. V Slovenskom raji vznikla zaujímavá iniciatíva. Titul Priateľ národného parku tam budú udeľovať tým, ktorí podnikajú v súlade s prírodou, preukázateľne využívajú domáce zdroje a turistom ponúkajú len to najzdravšie. (ta3.com)

  VIAC


  Späť
Partneri
slovensky_raj.png hzs.png logo oocr_slovensky raj - spis_stvorec.jpg spis_logo.jpg logo-kocr.png logo_new2[1].jpg