Ubytovanie
rezervácia

Výstraha

Prechod roklinami je technicky náročný a nebezpečný, je potrebné rátať so súvislými šmykľavými úsekmi a ľadovou glazúrou na technických zariadeniach. Doporučujeme pohyb s použitím turistických mačiek. Prielom Hornádu je schodný iba po turistickom chodníku. Dolina Bieleho potoka je uzavretá. Ferrata HZS v rokline Kyseľ je sezónne uzavretá.
 
Výstraha platí do 2020-01-22 00:00:00.
Zdroj: HZS

podujatia-v-raji.png

 

Historická lanovka v Slovenskom raji má prejsť rekonštrukciou

Array
(
  [0] => historicka-lanovka-v-slovenskom-raji-ma-prejst-rekonstrukciou
  [1] => Historická lanovka v Slovenskom raji má prejsť rekonštrukciou
  [2] => Nefunkčná lanovka na trase Dedinky - Geravy v Slovenskom raji má po šiestich rokoch nádej na záchranu. Obec Dedinky ju chce v spolupráci s Košickým samosprávnym krajom zrekonštruovať, pričom z historickej jednosedačkovej má byť dvojsedačková lanovka. Obnovená atrakcia má do rekreačnej oblasti Palcmanská Maša prilákať tisícky nových turistov. (ta3.com)
  [3] => 

VIAC

[4] => 1 [5] => 0 [6] => 1509970945 [7] => 1509971073 [8] => 0 [9] => 0 [10] => - [11] => Historická lanovka v Slovenskom raji má prejsť rekonštrukciou [12] => [13] => Nefunkčná lanovka na trase Dedinky - Geravy v Slovenskom raji má po šiestich rokoch nádej na záchranu. Obec Dedinky ju chce v spolupráci s Košickým samosprávnym krajom zrekonštruovať, pričom z historickej jednosedačkovej má byť dvojsedačková lanovka. Obno [14] => 0 [15] => 195 [16] => ) 1
 • -
  06.11.2017

  Nefunkčná lanovka na trase Dedinky - Geravy v Slovenskom raji má po šiestich rokoch nádej na záchranu. Obec Dedinky ju chce v spolupráci s Košickým samosprávnym krajom zrekonštruovať, pričom z historickej jednosedačkovej má byť dvojsedačková lanovka. Obnovená atrakcia má do rekreačnej oblasti Palcmanská Maša prilákať tisícky nových turistov. (ta3.com)

  VIAC


  Späť
Partneri
slovensky_raj.png hzs.png logo oocr_slovensky raj - spis_stvorec.jpg logo-kocr.png
logo_new2[1].jpg