Aktuality

Všetky aktuality

Média

 • 05.06.2023

  Medzinárodná štafeta mierového behu dorazila aj na Slovensko

  Dobrovoľných bežcov s horiacou pochodňou a posolstvom svetového mieru privítali v Spišskej Novej Vsi i Hrabušiciach. (rtvs.sk)

  Viac...
 • 18.05.2023

  Archeologický výskum v Hrabušiciach

  Dvojročný archeologický výskum realizovalo Múzeum Spiša v spolupráci s Krajským pamiatkovým úradom v Košiciach. Archeológovia našli vzácne predmety z obdobia doby bronzovej až stredoveku. (spis.korzar.sme.sk)

  Viac...
 • 17.05.2023

  Prerezávka popadaných stromov v Slovenskom raji

  Zamestnanci Správy NP Slovenský raj už niekoľko týždňov nepretržite pracujú na odstraňovaní popadaných stromov z turistických chodníkov a cyklotrás. (npslovenskyraj.sk)

  Viac...
 • 17.05.2023

  Nové turistické infocentrum

  V Slovenskom raji plánujú v najbližších rokoch vybudovať nové návštevnícke infocentrum. Na predprojektovú prípravu získala Správa Národného parku Slovenský raj zdroje z Európskej únie. Riaditeľ Správy Národného parku Tomáš Dražil uviedol, že nové centrum postavia v lokalite Jelšinky na Košiarnom briežku v katastri obce Smižany. (snv.sk)

  Viac...
 • 11.05.2023

  Tip na lacnú letnú dovolenku - v Slovenskom raji pribudol nový autokemping

  Počas nadchádzajúceho víkendu sa v stredisku Čingov v Slovenskom raji naplno rozbehne turistická sezóna, pri tejto príležitosti tam v piatok otvorili nový autokemping. (plus7dni.pluska.sk)

  Viac...
Archív
Partneri
slovensky_raj.png hzs.png logo oocr_slovensky raj - spis_stvorec.jpg logo-kocr.png
logo_new3.jpg